• všetkoprerekonštrukciu.sk
  • Kontaktujte nás
    0948 722 255
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
vyberte odberné miesta

Regulátor pre vykurovacie systémy

Funkcie vykonávané reguláciou:

Plynulá regulácia troch zmiešavacích ventilov a ich čerpadiel s možnosťami:
stála teplota,
ekvitermická regulácia,
funkcia chladenia
korekcia teploty ventila podľa izbovej teploty,
týždenný program vykurovania
Príprava TÚV s týždenným programom a funkciou Legionelly.
Regulácia solárneho okruhu; možnosť využitia výstupu pwm
Štyri rovnako konfigurované výstupy pre vzájomné prepojenie zdrojov tepla alebo prácu výkonných prvkov na základe teploty a času (plynový kotol, elektrokotol, vykurovacia špirála, čerpadlá, ventily, akumulačná nádrž…):
Dva beznapäťové výstupy (NC/COM/NO).
Dva napäťové výstupy (230V).
OPENTHERM komunikácia so zdrojom tepla
Dva analógové výstupy 0-10V
Kaskádový radič s možnosťou vytvorenia kaskády šiestich zdrojov tepla (s využitím 2x beznapäťový výstup, 2x napäťový 230V, 2x 0-10V) na základe stálej teploty, ekvitermiky alebo potreby vykurovania aktívnych okruhov.
Spolupráca s tromi bytovými termostatmi so štandardnou komunikáciou (dvojpolohový – zap/vyp) s možnosťou zníženia teploty ventila alebo jeho zatvorenia.
Spolupráca s tromi bytovými termostatmi s RS komunikáciou dedikované pre EU-i-3plus (EU-RI-1) s možnosťou dynamickej zmeny teploty ventila alebo jeho zatvorenia.
Spolupráca s izbovým regulátorom vybaveným RS komunikáciou, ktorý umožňuje okrem nastavenia denných a týždenných zmien teploty v miestnosti aj náhľad a zmenu teplôt zmiešavacích okruhov, TÚV, automatickú korekciu teploty (+ a -) ventila na základe zmeny teploty v miestnosti.
Možnosť pripojenia modulu EU–505 Ethernet alebo WiFi RS, ktoréýumožňuje vzdialené ovládanie funkcii a sledovanie parametrov pomocou internetu (nová aplikácia eModul.eu), vysielanie emailových správ pri alarme.
Možnosť pripojenia ďalších dvoch modulov pre ovládanie zmiešavacích ventilov a ich čerpadiel, umožňuje ovládať až päť zmiešavacích okruhov (napr.: EU-i-1m alebo EU-i-1)
Ochrana pred nežiaducim nárastom teplej vody v krátkom obehu kotla a pred príliš nízkou teplotou vykurovacej vody pri návrate do kotla.
Možnosť aktualizácie programu cez USB vstup.
Funkcie dostupné od verzie programu 1.4.5:

možnosť regulácie ventila v režime chladenia,
možnosť výberu typu ventila: podlahový, ventil ÚK, ochrana spiatočky, bazén, vetranie. (Po výbere daného typu, sa zmení aj schéma na hlavnom displeji).
Vybavenie regulácie:

veľký farebný dotykový LCD displej
snímač teploty kolektorov
ekvitermický snímač (vonkajšej teploty)
snímače teploty ventilov, teploty kotla, teploty spiatočky, snímač TÚV
kryt prispôsobený k inštalácii na stenu

 Obrázky
Naše služby
Naše služby
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.