• všetkoprerekonštrukciu.sk
  • Kontaktujte nás
    0948 722 255
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
vyberte odberné miesta

Regulácia pre vykurovacie systémy. Obsluha dvoch zmiešavacích okruhov a okruhu TÚV. Kaskádový radič štyroch zdrojov tepla. Možnosť vytvorenia dvoch priamych vykurovacích okruhov alebo ovládanie iných zariadení 230V (osvetlenie, zavlažovanie, prepínací zónový ventil a pod.). Možnosť vzájomného prepojenia dvoch zdrojov vykurovania pomocou beznapäťového výstupu NO/COM/NC. Pri použití internetového modulu, plná kontrola všetkých funkcii cez internet.
- Regulácia pre vykurovacie systémy
Funkcie vykonávané reguláciou:
- plynulá regulácia dvoch zmiešavacích ventilov a ich čerpadiel s možnosťami:
- stála teplota,
- ekvitermická regulácia,
- korekcia teploty ventila podľa izbovej teploty,
- týždenný program vykurovania
- Príprava TÚV s týždenným programom a funkciou Legionelly.
- Štyri rovnako konfigurované výstupy pre vzájomné prepojenie zdrojov tepla alebo prácu výkonných prvkov na základe teploty a času (plynový kotol, elektrokotol, vykurovacia špirála, čerpadlá, ventily, akumulačná nádrž…):
- Dva beznapäťové výstupy (NC/COM/NO).
- Dva napäťové výstupy (230V).
- Kaskádový radič s možnosťou vytvorenia kaskády štyroch zdrojov tepla (s využitím 2x beznapäťový výstup, 2x napäťový 230V) na základe stálej teploty, ekvitermiky alebo potreby vykurovania aktívnych okruhov.
- Spolupráca s dvoma bytovými termostatmi so štandardnou komunikáciou (dvojpolohový - zap/vyp) s možnosťou zníženia teploty ventilu alebo jeho zatvorenia.
- Spolupráca s dvoma bytovými termostatmi s RS komunikáciou predurčenými pre CS-i-2 (RI-1) s možnosťou dynamickej zmeny teploty ventila alebo jeho zatvorenia.
- Spolupráca s izbovým regulátorom vybaveným RS komunikáciou, ktorý umožňuje okrem nastavenia denných a týždenných zmien teploty v miestnosti aj náhľad a zmenu teplôt zmiešavacích okruhov, TÚV, automatickú korekciu teploty (+ a -) ventila na základe zmeny teploty v miestnosti.
- Možnosť pripojenia modulu CS-505 Ethernet alebo WiFi RS, ktoré umožňujú vzdialené ovládanie funkcii a sledovanie parametrov pomocou internetu (nová aplikácia eModul.eu), vysielanie emailových správ pri alarme.
- Možnosť pripojenia ďalších dvoch modulov pre ovládanie zmiešavacích ventilov a ich čerpadiel (napr.: CS-i-1m alebo CS-i-1) .
- Ochrana pred nežiaducim nárastom teplej vody v krátkom obehu kotla a pred príliš nízkou teplotou vykurovacej vody pri návrate do kotla.
- Možnosť aktualizácie programu cez USB vstup.
Vybavenie regulácie:
- veľký farebný dotykový LCD displej
- ekvitermický snímač (vonkajšej teploty)
- snímače teploty ventilov, teploty kotla, teploty spiatočky, snímač TÚV
- kryt prispôsobený k inštalácii na stenu

 Obrázky
Naše služby
Naše služby
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.