• všetkoprerekonštrukciu.sk
  • Kontaktujte nás
    0948 722 255
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
vyberte odberné miesta

SALUS PC12HW je elektronický termostat pre čerpadlá vykurovacieho systému ÚK + TÚV, ktorý zapína alebo vypína čerpadlo v závislosti od prednastavenej teploty. Termostat disponuje funkciou antistop, ktorá ochraňuje čerpadlo pred zatuhnutím mimo vykurovacej sezóny.

Prístroj zaisťuje cirkuláciu vody vo vykurovacích systémoch s plynovým alebo uhoľným kotlom, ktorý nie je vybavený samostatnou jednotkou pre ovládanie čerpadla. Teplotný snímač zaznamenáva teplotu ohriatej vody, ktorá je do vykurovacieho systému dodávaná kotlom.

V centrálnych vykurovacích systémoch s uhoľným kotlom zabezpečí prístroj vypnutie čerpadla akonáhle dôjde k vyhasnutiu plameňa.

Vo vykurovacích systémoch s kotlom na ohrev vody musí byť teplota nastavovaná na prístroji nižšia ako teplota snímaná tepelným čidlom prístroja. Pre zamedzenie zrážaniu vody na povrchu kotla pri ohreve (tzv. 'potenie kotla'), musí byť teplota nastavená otočným spínačom vyššia ako teplota rosného bodu v miestnosti.

UPOZORNENIE - Snímač nie je určený pre ponorenie do kvapalín či pripojenie k odvodu spalín.

POUŽITIE:

pracuje na princípe rozdielu teplôt

ovláda (zap. / vyp.) obehové čerpadlo vykurovacieho systému

Termostat PC12HW na ovládanie čerpadiel ÚK aj TÚV.

Možnosť nastavenia teploty zapnutia aj vypnutia.

Funguje na princípe rozdielu teplôt.

Funkcia anti-stop

Zvukový alarmNapájanie: 230/50Hz +/-10%
Spotreba : 2 W
Prevádzková teplota okolia: -10 do 50 °C
Maximálna záťaž: 6 A
Rozsah meranej teploty: 0 do 99 °C
Rozsah nastavenia teploty ÚK : 5 do 80 °C
Rozsah nastavenia teploty TÚV : 20 do 80 °C

 Obrázky
Naše služby
Naše služby
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.